Gastronomie a ubytování

Gastronomie

Vratislavice nad Nisou

Kavárna BEZ KONCEPTU 101010

Vítáme vás v osobité atmosféře nově zrekonstruované kavárny ve vratislavických 101010.

Zveme vás k příjemnému posezení u výběrové kávy nejen z místních pražíren, ke které můžete ochutnat naše domácí dezerty, snídaně nejen ve španělském stylu, žitné chleby s řadou různých obloh, ale i sendviče, saláty, nápoje z čerstvého ovoce nebo naše zmrzliny. Vše připravujeme z kvalitních surovin a s ohledem na aktuální sezónu.

Díky spolupráci s vinotékou Decanté nabízíme pak širokou nabídku tuzemských a zahraničních vín. Jsme velmi rádi, že ve své nabídce můžeme představit i unikátní Vína z hor. Jsou to poklady alpských vinic, která zrála v extrémních výškách a na strmých srázech v těžce přístupných terénech terasovitých vinic.

O víkendech nabízíme menu formou brunche do 14 hodin.

Velmi rádi zajistíme i externí cateringové služby pro početnější klientelu, zakázkové pečení nebo připravíme pohoštění při příležitosti svateb, oslav a podobně.

 
50.7436833N, 15.0928489E

Restaurace Zámecká konírna

Jsme příjemná rodinná restaurace s dlouholetou tradicí ve Vratislavicích nad Nisou. V naší restauraci se setkáte pouze s láskou a respektem k dobrému jídlu a pití a samozřejmě také k hostům.

Nabízíme široký výběr jídel i nápojů. Vaříme pro vás českou i mezinárodní kuchyni. Suroviny pečlivě vybíráme s důrazem na čerstvost a kvalitu. Stejná péče je věnována i místnímu Svijanskému pivu v nabídce kromě stálého menu najdete i polední a dětské menu, často také tematické a sezónní menu.

V létě je moc krásné posezení na zahrádce s venkovním dětským koutkem a výhledem na krásný Zámecký park. Jsme také ideálním místem pro svatby, firemní večírky a rodinné oslavy.

více info na www.zameckakonirna.cz

 
50.7436639N, 15.0906600E

Bistro v Parku Nové Vratislavice

pořádnému odpočinku patří i dobré jídlo a pití. Proto nechybí v Parku Nové Vratislavice stánek s občerstvením. Nabídka Bistra Nové Vratislavice se specializuje na tzv. streetfood a sleduje trendy moderní gastronomie a všechny produkty připravuje z kvalitních surovin. Stejně vynikající je i italská zmrzlina a samozřejmostí je široká nabídka nápojů od domácích limonád až po výběrovou kávu. Jsou příležitosti, kdy se bistro převlékne do slavnostního hávu. Takovou akcí je například vratislavický Lazy Day, při kterém můžete ochutnat například výborné burgery nebo delikátní vína.

Pro přípravu jídel využívá bistro venkovní gril, který je k dispozici také veřejnosti. Máte-li v plánu rodinnou oslavu, můžete využít zázemí parku včetně grilu. Stačí so ho předem rezervovat, přinést si vlastní uhlí a můžete být šéfkuchařem. Bistro je otevřené od do v sezóně a mimo sezónu. Otevírací doba se může měnit v závislosti na počasí, pro aktuální informace sledujte facebook.

 
50.7548447N, 15.0773172E

Sledujte nás!

Buďte s námi v kontaktu i na Instagramu.
Sledujte profil @zazijvratislavice.